Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kdo jsme

V květnu 2014 jsme založili klub pod Hnutím Brontosaurus jménem KONÍČEK- název vznikl proto, že jsme parta kamarádů, kteří mají svoje koně a jsou jim opravdovým koníčkem. Tuto lásku ke zvířatům i k přírodě bychom rádi předávali dál především dětem, ale i jiným věkovým skupinám.

A tak jsme se rozhodli pořádat pro děti letní tábor pro všechny, kdo chtějí žít s koníky jako kamarádi. Inspirovali jsme se indiány, kteří také dokázali svým koním naslouchat a použili toto téma i pro náš letní tábor.

 

Hnutí Brontosaurus je česká nezisková organizace, která má čtyřicetiletou tradicividitelné úspěchyjasné cíle a více než 1 000 členů.

Působí v oblasti  ochrany přírody, práce s mládeží a zážitkové pedagogiky. Pořádá pravidelné akce a tábory zejména pro studenty, ale i pro mladší děti či rodiče s dětmi.

 
Každý, kdo chce být součástí této organizace, se může zapojit do aktivit některého ze základních článků či klubů působících po celé České republice, stát se členem Hnutí Brontosaurus, jeho dobrovolníkem nebo příznivcem.

 

TOPlist